0
Kurv: 0,00 DKK
Find produkt
 

Vores medarbejdere hos LML Sport


Her kan du møde vores engagerede medarbejdere og se hvem du skal tage fat i alt efter hvad din henvendelse drejer sig om.

Vi anbefaler dog, at ordrer og lign. altid sendes til vores hovedmail info@lml-sport.dk for hurtigst ekspedition.

Du er også altid velkommen til at ringe til os på tlf. nr. 8693 3922.

Vi kan desværre ikke tilbyde salg til private, men vi hjælper gerne med at henvise til en forhandler tæt på dig.

 

Salg og marketing

 
                                                      
          Ole Aaby-Thiemer                                             Torben Løwendahl                                              Morten Poulsen                                             Henry K. Andersen
Area Sales Manager, Sjælland/Fyn                Area Sales Manager, Jylland                              Salgskoordinator, Intern salg                                     Direktør/ejer

Mobil: 2464 3922                                                   Mobil: 4045 3922                                                     Tlf. nr.: 8693 3922                                                 Mobil: 2177 5880 
Mail: ole@lml-sport.dk                                        Mail: torben@lml-sport.dk                                  Mail: morten@lml-sport.dk                               Mail: henry@lml-sport.dk 



                         
             Tine Brønfeld                                                 
Marketingkoordinator/ Intern salg                              

Tlf. nr.: 8693 3922 
Mail: tine@lml-sport.dk                                        


 

Lager/forsendelse                           Bogholderi                                                        Norge


Helle Hingebjerg, LML                                    Eirik
         Helle Hingebjerg                                                     Ruth Zimmer                                                       Eirik Aksnes
          Lager/forsendelse                                                Bogholderi/løn                                                    Agent i Norge
 
Mail: helle@lml-sport.dk                                     Tlf. nr.: 8693 3922
                                                                                 Mail: bogholderi@lml-sport.dk                       Mail: eirik.aksnes@swimtag.no

 

Eksterne konsulenter

Poul Alsing -  Service tekniker                                                       

             Poul Alsing                                                            Tom Bonde                                                               Leila Alsing
          Service Tekniker                                                Seniorkonsulent                                                    Aqua Fitness Instruktør
                                                                                      Tlf. nr.: 40428577                                                     Tlf. nr.: 4098 6999
Mail: poul@lml-sport.dk                                         Mail: tom@tbsport.dk                                            Mail: leila@lml-sport.dk 

 

designskabelon af bangsoe.com