Cookie politik

Denne side benytter sig af cookies for at kunne fungere korrekt. Hvis du klikker videre, accepterer du automatisk, at vi benytter disse cookies.
Du kan læse mere om hvilke cookies shoppen benytter på vores generelle afsnit om cookie politik


 
0
Kurv: 0,00 DKK
Find produkt
 

Vores medarbejdere hos LML Sport


Her kan du møde vores engagerede medarbejdere og se hvem du skal tage fat i alt efter hvad din henvendelse drejer sig om.

Vi anbefaler dog, at ordrer og lign. altid sendes til vores hovedmail info@lml-sport.dk for hurtigst ekspedition.

Du er også altid velkommen til at ringe til os på tlf. nr. 8693 3922.

Vi kan desværre ikke tilbyde salg til private, men vi hjælper gerne med at henvise til en forhandler tæt på dig.

 

Salg og marketing

 
        
Ole Aaby-Thiemer
 Area Sales Manager, Sjælland/Fyn 
 
Mobil: 2464 3922 
Mail: ole@lml-sport.dk 
            
Torben Løwendahl
Area Sales Manager, Jylland
 
Mobil: 4045 3922
Mail: torben@lml-sport.dk
            
Morten Poulsen
Salgskoordinator, Intern salg

Tlf. nr.: 8693 3922
Mail: morten@lml-sport.dk



Malene Hougaard Kristensen
Marketingansvarlig

Mobil: 9339 3922
Mail: malene@lml-sport.dk



Henry K. Andersen
Direktør/ejer

Mobil: 2177 5880
Mail: henry@lml-sport.dk
  

 

Lager/forsendelse                           Bogholderi                                                        Norge


Helle Hingebjerg, LML                                    Eirik
         Helle Hingebjerg                                                     Ruth Zimmer                                                       Eirik Aksnes
          Lager/forsendelse                                                Bogholderi/løn                                                    Agent i Norge
 
Mail: helle@lml-sport.dk                                     Tlf. nr.: 8693 3922
                                                                                 Mail: bogholderi@lml-sport.dk                       Mail: eirik.aksnes@swimtag.no

 

Eksterne konsulenter

Poul Alsing -  Service tekniker                                                       

             Poul Alsing                                                            Tom Bonde                                                               Leila Alsing
          Service Tekniker                                                Seniorkonsulent                                                    Aqua Fitness Instruktør
                                                                                      Tlf. nr.: 40428577                                                     Tlf. nr.: 4098 6999
Mail: poul@lml-sport.dk                                         Mail: tom@tbsport.dk                                            Mail: leila@lml-sport.dk 

 

designskabelon af bangsoe.com