KONTAKT

Her kan du møde vores medarbejdere og se, hvem du skal tage fat i, alt efter hvad din henvendelse drejer sig om. Kontakt os på tlf. 8693 3922 eller mail info@lml-sport.dk for hurtigst mulig ekspedition. 

Henry Kjær Andersen
Direktør & indehaver

T: 2177 5880
M: henry@lml-sport.dk

Torben Løwendahl
Area Sales Manager - Jylland

T: 4045 3922
M: torben@lml-sport.dk

Ole Aaby-Thiemer
Area Sales Manager - Sjælland/Fyn 

T: 2464 3922 
M: ole@lml-sport.dk 

Morten Poulsen
Office Manager

T: 8693 3922
M: morten@lml-sport.dk

Ann Lillemose
Bogholder

T: 8693 3922
M: ann@lml-sport.dk

 Malene Hougaard Kristensen
Marketing & HR Manager

T: 9339 3922
M: malene@lml-sport.dk

Amalie Hentze
Grafiker

T: 8693 3922
M: amalie@lml-sport.dk

Simon Møller Andersen
Data Manager

T: 8693 3922
M: simon@lml-sport.dk

Kurt Sørensen
Lagermedarbejder

T: 8693 3922
M: kurt@lml-sport.dk

Iben Krogh Petersen
Blæksprutte

T: 8693 3922
M: iben@lml-sport.dk

Eirik Aksnes
Agent i Norge

 

M: eirik.aksnes@swimtag.no

Eksterne konsulenter

Poul Alsing

Servicetekniker   

Mail: poul@lml-sport.dk

 

Tom Bonde

Seniorkonsulent 

Tlf. nr.: 40428577

Mail: tom@tbsport.dk

 

 

Leila Alsing

Aqua Fitness-instruktør

Tlf. nr.: 4098 6999

Mail: leila@lml-sport.dk