0
Kurv: 0,00 DKK
Find produkt
 

Vores medarbejdere hos LML Sport


Her kan du møde vores engagerede medarbejdere og se hvem du skal tage fat i alt efter hvad din henvendelse drejer sig om.
Vi anbefaler dog, at ordrer og lign. altid sendes til vores hovedmail info@lml-sport.dk for hurtigst ekspedition.
Du er også altid velkommen til at ringe til os på tlf. nr. 8693 3922.

 

Salg og marketing

 
                                                      
          Ole Aaby-Thiemer                                                   Torben Løwendahl                                              Morten Poulsen                                                 Henry K. Andersen
Ekstern konsulent, Sjælland/Fyn                     Ekstern konsulent, Jylland                                  Salgskoordinator, intern salg                                    Direktør/ejer

Mobil: 2464 3922                                                   Mobil: 4045 3922                                                     Tlf. nr.: 8693 3922                                                 Mobil: 2177 5880 
Mail: ole@lml-sport.dk                                        Mail: torben@lml-sport.dk                                  Mail: morten@lml-sport.dk                               Mail: henry@lml-sport.dk 



                         
             Tine Brønfeld                                                 Malene Julie Kristensen
Marketingkoordinator/ salg                              Projektmedarbejder marketing

Tlf. nr.: 8693 3922 
Mail: tine@lml-sport.dk                                        Mail: malene@lml-sport.dk


 

Lager/forsendelse                           Bogholderi


                  
         Helle Hingebjerg                                                        Ruth Zimmer
Lager/forsendelse                                               Bogholderi/løn   
 
Mail: helle@lml-sport.dk                                     Tlf. nr.: 8693 3922
                                                                                      Mail: bogholderi@lml-sport.dk 

 

Eksterne konsulenter

Poul Alsing -  Service tekniker                                    Laila Alsing 

        Poul Alsing                                                                     Tom Bonde                                                           Leila Alsing
Service Tekniker                                                    Seniorkonsulent                                                       Aqua Fitness Instruktør
                                                                                      Tlf. nr.: 40428577                                                       Tlf. nr.: 4098 6999
Mail: poul@lml-sport.dk                                                     Mail: tom@tbsport.dk                                          Mail: leila@lml-sport.dk

 

designskabelon af bangsoe.com